Варіанти стабілізаторів

Кронштейни та стабілізатори - це необхідні складові конструкції кожної душової кабінки, дверей чи шторки на ванну. Вони збільшують прочність та надійніть. Завдяки стабілізаторам є можливість змонтувати стійку конструкцію та зробити виріб безпечним. Тип стабілізатора, котрий використовується залежить від: розмірів виробу, товщини скла, серії, та від нестандартних умов монтажу.

Стандатрні варіанти стабілізаторів

Перпендикулярний / поперечний
Діагональний / косий
Паралельний / вдоль дверей
Хрестоподібний / т-подібний

Нестандартні виді стабілізаторів

Телескопічний стабілізатор до стелі

Нижня частина стабілізатора (макс. 2000 мм) монтується на край скла перегородки типу вільний вхід, фіксується за допомогою клино-подібного ущільнювача, а верхня частина закріплюється до стелі (макс. 300 см). Таким чином можна встановити перегородку напроти вікна.

Стабілізатор з поворотним кріпленням

Профіль стабілізаторa довжиною макс. 1500мм, виготовлений з нержавіючої сталі. На кінцях профіля, при монтажі кабіни, закріпляюються регульовані біля ±90° держателі (фіксатори) на скло 6/8мм чи на стіну. Завдяки тому, що профиль стабілізатора (в розрізі) має квадратну форму, держателі можливо закріпити в 4 різних положеннях. Можливі комбінації держателів типу «скло-стіна» або «скло-скло». Таким чином, можливо закріпити нестандартний виріб практично в будь-якому положені.